Проекти, в яких брали участь члени ГО Жіночий центр «Надія»

220
Діалог поколінь не припиняється
Діалог поколінь не припиняється
  1. Міжнародний проект, що здійснювався за благодійні кошти, отримані німецькою ГО «KONTAKTE –КОНТАКТЫ»e. V., згідно її програми. Члени  ГО ЖЦ «НАДІЯ»  виконували роботу за цим проектом у складі «Української спілки в’язнів – жертв нацизму».

           В проекті брали участь школи з України,  Білорусії і  Росії:

 

      –  «Школьники помогают бывшим узникам – жертвам нацизма»

          (2004 – 2007).

 

  1. Проекти, що отримали грантову підтримку від Німецького фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутне» EVZ, заявки на які були написані, захищені та виконувалися членами ГО ЖЦ «НАДІЯ» у складі «Української спілки в’язнів – жертв нацизму»:

 

  • «Психосоциальное и медицинское обслуживание 40 преследуемых нацизмом в Киеве» (2006 – 2008);

 

  • «Наші долі – уроки історії для молоді»   ( 2010  – 2012);

 

  • «Наші долі тема для творчості молоді» (20122014);

 

  • «Місце зустрічі – бібліотека» (2014  – 2016).

 

  1. Проекти ГО «ЖЦ «НАДІЯ», що отримали грантову підтримку від Німецького фонду «Пам’ять, відповідальність і майбутне» EVZ:

 

  • «Психосоціальна активізація життєдіяльності людей похилого віку засобами культури і мистецтва, а також шляхом зацікавлення суспільства їхніми долями і досягненнями» (10.2016 – 03.2017)

Головна мета цього проекту:

Активізація життєдіяльності маломобільних і немобільних людей засобами культури і мистецтва. Для цього будуть організовані культурно-мистецькі заходи та екскурсії, під час яких наші люди збагатяться знаннями про внесок представників різних народів в історико-архітектурне обличчя Києва і всієї України, відвідають музеї, виставкові зали, театри, пам’ятні місця, пов’язані з цікавими історичними подіями, поспілкуються між собою на спільних заходах в школах і бібліотеках. Отримані враження будуть записані і викладені на сайтах, а під час відвідування немобільних донесені до них. Таким чином, це значно розширить світогляд учасників проекту і безумовно сприятиме поліпшенню їхнього самопочуття та стану здоров’я.