До уваги представників інститутів громадянського суспільства! Візьміть участь у конкурсі проектів

88

З 26 грудня розпочався прийом заявок на конкурс проектів для інститутів громадянського суспільства «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада».

Підтримка коштами проектів київських громадських організацій дасть можливість не лише реалізувати важливі питання, проекти, а й підтримати розвиток громадянського суспільства, громадських організацій у Дарницькому районі міста Києва. 21 вересня Київська міська рада ухвалила відповідне положення про порядок проведення цього конкурсу, організатором якого є департамент суспільних комунікацій. Граничний обсяг коштів у 2018 році, який заплановано на цей конкурс, – 2 млн 200 тис. грн.

Граничний обсяг однієї пропозиції ініціатора конкурсу на реалізацію проекту становить 199 тисяч гривень.

Це достатньо для того, щоб ГО, вперше використовуючи бюджетні кошти, змогли більш спокійно їх освоїти.

Для учасників конкурсів є одне обмеження: громадська організація має бути зареєстрована у місті Києві не менше року і проект, пропонований нею, обов’язково має реалізуватися на території столиці.

Проекти можна подавати за такими напрямками: волонтерський рух та підтримка учасників АТО; соціальні ініціативи, спрямовані на поліпшення благоустрою та природного середовища столиці; сприяння розвитку міста Києва у сфері правової освіти населення та формування громадської культури; сприяння в реалізації заходів, спрямованих на поліпшення спортивного, культурного та просвітницького розвитку жителів міста Києва.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, включає заяву, копію свідоцтва, документи, до підтверджують включення організації до реєстру, загальну інформацію про діяльність, лист-підтвердження від інших громадських організацій, спілок щодо залучення до проекту або виконання (за наявності).

Конкурсна комісія, котра буде вивчати подані документи та проекти, уже створена, розповіла керівник департаменту суспільних комунікацій КМДА.

Проект річний і кошти треба використати протягом року. Щоб було більше часу для зрозуміння, для підготовки всього процесу, для реалізації потім проекту, надається можливість з 26 грудня по 9 лютого подавати всі ці проекти – більше, ніж півтора місяці. При плані, який був затверджений конкурсним комітетом щодо розгляду всіх пропозицій, передбачається, що на початку березня, орієнтовно 2 -3 березня, буде оприлюднена інформація про переможців.

Умови за посиланням на сторінці http://darn.kievcity.gov.ua/news/19575.html