Вітаємо Вас зі святом Перемоги над фашистськими загарбниками!

291

Дорогі ветерани Великої Вітчизняної війни і всі громадяни України!

Ми, члени Громадської організації «Жіночий центр»НАДІЯ», сердечно вітаємо Вас зі світлим, радісним святом Перемоги над фашистськими загарбниками – священним святом народної мужності і звитяги!

Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та, водночас, гіркий сум за тими, хто не повернувся з поля бою.

День Перемоги уособлює героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.

Цей день назавжди залишиться Днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів – яскравим прикладом стійкісті, мужністі і самовідданісті на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом.

Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Велику Перемогу.     Сьогодні, в річницю героїчного подвигу, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, тих які повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані міста і селища.
Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до нашої Батьківщини.

Так має буде завжди. Наш обов’язок і усіх майбутніх  поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що визволили Европу від фашизму, що врятували і відбудували нашу Україну  створили її сьогодення.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Дорогі ветерани! Ваш бойовий дух, патріотизм і відданість Батьківщині це неоцінений приклад для прийдешніх поколінь.

Особливо сьогодні в час, коли наша країна знов у війні.

Бажаємо Вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку.

Усім Вам дорогі друзі – бажаємо миру та добробуту, порозуміння та єдності!

Це світле, радісне свято Великої Перемоги над фашизмом завжди  нагадуватиме, що немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!