ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ, УЧАСНИКИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ!

7

Щиро вітаємо Вас із святом доблесті, героїзму, а водночас задуми і скорботи – Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, який відзначається вже 73-й рік поспіль!

У ці дні ми низько схиляємо голови перед тими, хто, пожертвувавши собою, визволив людство з нацистської неволі, а також згадуємо мільйони жертв, горе, кров, сльози й понівечені долі, які спричинила війна. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і в тилу задля перемоги в ті страшні роки – істинний зразок патріотизму для нащадків.

Нині, коли воїни АТО, найкращі представники молодого покоління, проливають кров, відстоюючи державні кордони України, приклад вашого життя є надзвичайно важливим. Він допомагає підростаючому поколінню сформувати усвідомлення приналежності до своєї держави, почуття громадянської гідності, відповідальності й обов’язку, здатність у найскладніших ситуаціях рішуче відстоювати інтереси держави і суспільства. А це й захист своєї Вітчизни від будь-якої агресії, іноземного панування, підтримка знедолених – саме на подвигах героїв різних поколінь виховується наша молодь.

Бажаємо Вам мирного неба, ясного сонця та гарного самопочуття!

Перемоги, здобуті під час Другої світової, завжди будуть символом величі духу нашого народу!

Правління ГО ЖЦ «Надія»