СЬОГОДНІ – ДЕНЬ МАТЕРІ!

2

Сьогоднішній день – особливий: 13 травня 2018 року мешканці 24 країн світу відзначають дуже знаменне свято – День найдорожчої людини – Матері.

В Україні це свято було встановлене указом президента від 10 травня 1999 року і, починаючи з 2000 року, офіційно відзначається в другу неділю травня. Нинішнього року воно збіглося з міжнародним святкуванням.

Тож від усього серця зичимо всім матусям нашої незалежної України миру і щастя! Щоб Вас любили й цінували ваші діти – найкращі в світі, добрі, розумні та успішні! Щоб завжди дарували Вам свої усмішки, теплі і ласкаві слова, свою віддану, негаснучу любов! Будьте щасливими і здоровими на радість своїм родинам! Живіть у злагоді та достатку!

У ці складні, тривожні часи, завдяки Вашій вірі та підтримці, мужні захисники України вистоять і переможуть підступного ворога!
Низько схиляємо голови перед Матерями, чиї діти віддали свої життя за свободу та цілісність нашої країни. Ви виховали справжніх патріотів, гордість України, чиї імена вже золотими літерами вписані в історію нашої держави.

Щиро вітаємо Вас з прекрасним весняним святом – Днем Матері!

Правління ГО ЖЦ “Надія”