Дорогі ветерани, учасники Великої Вітчизняної війни!

40

Сердечно вітаємо Вас з Днем доблесті і героїзму 73–ю річницею Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками!

Свята пам’ять про Велику Вітчизняну війну це високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас і вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу нашої Вітчизни.

Ми віддаємо шану людям, героїзму та мужності яких ми завдячуємо життям. Схиляємо голови перед тими, хто, пожертвувавши собою, визволив нас з фашистської неволі.
Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Сього дня коли воїни АТО, найкращі представники молодого покоління, проливають кров відстоюючи державні кордони своєї країни потрібна Ваша допомога. Необхідно посилити у підростаючого покоління формування основ громадянської культури – усвідомлення належності до своєї держави, почуття громадянської гідності, відповідальності й обов’язку, здатність рішуче відстоювати суспільно-державні цілі в складних ситуаціях. А це і захист своєї Вітчизни від будь-якої агресії, іноземного панування; підтримка знедолених народів – бо на подвигах нових героїв мають бути виховані майбутні покоління.

Бажаємо Вам мирного неба, ясного сонця та всього самого найкращого!

Нехай нас усіх завжди оточує мир, здоров’я та щастя!

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів!