ДАРНИЦЯ ПАМ’ЯТАЄ: 8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ І ПРИМИРЕННЯ

15

73 роки відділяє нас від тієї миті, коли ми, члени ГО «Жіночий центр «НАДІЯ», – ті з нас, хто, будучи дітьми, пережив страшні роки окупації, пройшов крізь пекло нацистських таборів і непосильної рабської праці в гітлерівській неволі, хто після війни піднімав з руїн рідний край, радіємо перемозі.

У цей знаменний день відбулося покладання квітів до всіх пам’ятників та пам’ятних знаків Дарницького району, пов’язаних з трагедією Другої світової війни.

На Привокзальній площі, біля Монументу мужності, пройшов мітинг-реквієм «Від Перемоги до Перемоги», на якому були присутні ветерани Другої світової війни, керівництво Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, громадськість району, лідери учнівського самоврядування. Лунали привітання зі святом і заклики до всіх бути людяними і пильними, щоб не допустити повторення жахів 1939-1945 років.

Цей день викликає почуття гордості за наш народ і водночас гіркий сум за всіма загиблими, він уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих доль, нездійсненних мрій і задумів.

«Від перемоги до перемоги» – не просто слова. Це своєрідне заклинання, яке має вплинути на наше найближче майбутнє. Адже наші військові повинні повернутися до своїх близьких та рідних з незаперечною перемогою.

Віримо і переможемо! Слава Україні!