Оголошення 10 конкурсу

167

Гуманітарна програма підтримки для України від Фонду «Пам‘ять, Відповідальність, Майбутнє», Німеччина, у співпраці з Всеукраїнською благодійною організацією «Турбота про літніх в Україні»

Програма підтримки «Місце зустрічі – Діалог» ініційована німецьким Федеральним Фондом «Пам‘ять, Відповідальність, Майбутнє»» (Фонд EVZ).

Організатором програми і конкурсу на фінансування проектів в Україні є Всеукраїнська благодійна організація «Турбота про літніх в Україні» (ТЛУ).

Обоє партнерів вважають, що люди навіть дуже похилого віку не є лише користувачами послуг, але й відіграють важливу роль у житті суспільства. Зокрема це стосується до осіб, які зазнали переслідувань за націонал-соціалізму та які через свої біограф можуть передати наступним поколінням важливий досвід.

Метою цього конкурсу є виявлення та підтримка проектів від некомерційних організацій, спрямованих на підтримку і розвиток активності постраждалих від націонал-соціалізму людей.

Докладніше за посиланнями:

Конкурс проектів – 2018

Место встречи: диалог

Консультування аплікантів виконує Організатор Програми – Всеукраїнська благодійна організація «Турбота про літніх в Україні»

Адреса: 02100, Київ, вул. Бажова, 2, 23
Телефон: 044 559 38 63
Факс: 044 559 38 63
E-mail: [email protected]
Сайт: www.tlu.org.ua

Контактна особа:
Ірина Федорівна Каткова, 097 253 64 64
Оляницька Юлія Миколаївна, 063 100 60 18

Завантажити бланк аплікації

Завантажити додаток №8

Завантажити додаток №9

Завантажити додаток №10

Завантажити розрахунок бюджету

Завантажити об’яву