Результати Міжнародного Конкурсу «БУТИ ЛЮДИНОЮ»

105
Міжнародний Конкурс «БУТИ ЛЮДИНОЮ»
Міжнародний Конкурс «БУТИ ЛЮДИНОЮ»

Оголошення переможців Міжнародного Конкурсу «БУТИ ЛЮДИНОЮ»

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ В НОМІНАЦІЇ «ДОКУМЕНТАЛІСТИКА»

(для професійних письменників і журналістів)

1 місце

  • Інна Ковальчук («Роди, боже, на всякого долю!»), м.Київ, Україна
  • Віктор Гребенюк («Кухлик води живої»), м.Луцьк, Україна

2 місце

  • Тарас Зозулінський («Нехай їдять. Може хтось і моєму дасть поїсти»), м.Львів, Україна

3 місце

  • Тетяна Мірошнік («Крымский лекарь»), Росія
  • Ольга Стрижаченко («Сусідська баба»), смт Марківка, Луганська обл., Україна

Спеціальні призи в номінації «Документалістика» (Україна):

  • Василь Горбатюк («Урок»), м.Хмельницький – за художній стиль
  • Василь Щеглюк («Естер і Євдокія»), м.Львів – за оригінальність сюжету
  • Сергій Цушко («Німецька яма»), м.Київ – за поєднання з сучасністю
  • Лариса Денисенко («Ѓандробуля Ліда»), м.Київ – за висвітлення гендерної проблематики
  • Василь Бондар («Штрафники»), м.Кропивницький – за оригінальність сюжету
  • Олександра Ковальова (Олеся Шепітько) («Мить вічності»), м.Харків – за оригінальність сюжету
  • Володимир Шевченко («Янгол Пауля на своїм місці»), м.Кременчук – за поетичність та форму оповіді
  • Микола Петренко («Жінка у чорному»), м.Львів – за поетичність і свідчення очевидця
  • Михайло Ломоносов («Цукерка»), м.Ніжин – за молодий талант
  • Іван Гентош («І прости нам провини наші» або остання усмішка»), м.Львів – за поетичність
  • Юрій Бабенко («То грім гримить»), смт Борова, Київська обл. – за художню мініатюру

Спеціальні призи в номінації «Документалістика» (Росія):

  • Валерій Ганський («Дядя Коля»), м.Саратов
  • Михаїло Сінькєвіч («Детство, опаленное войной»),
  • Соф’я Арзуманян («Улыбка Жана Маре»), м.Москва
  • Валентина Карпіцкая («Русское всепрощение»), м.Твер
  • Наталья Урбанская («Одним глазком»), м.Катеринбург

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ В НОМІНАЦІЇ «ІСТОРІЯ ЛЮДИНИ»

1 місце

  • Анастасія Семчугова («Ивановы»), Росія
  • Оксана Пелих («Вартова євреїв»), м.Львів, Україна

2 місце

  • Людмила Сотник («Чорний купальник»), м.Київ, Україна

3 місце

  • Ганна Шеляг («Ніна запізнилася»), м.Київ, Україна
  • Оксана Танкова («Вовкины слезы»), Росія

Спеціальні призи в номінації «Історія людини» (Україна):

  • Владислав Таранюк («Одне сонце»), м.Київ – за художність
  • Діана Білоконь («Трофейне галіфе»), с.Петрівка, Донецька обл. – за оригінальність сюжету
  • Юлія Куліш (без назви), м.Суми – за драматичність сюжету
  • Сергій Хараху («Історія одного солдата»), м.Львів – заоригінальність сюжету
  • Мотрона Богатиренко («Батько. Булана. Полонені»), м.Київ – за художні мініатюри
  • Віктор Ніколайчук («Всі ми – діти Адама»), м.Дубно – за художні мініатюри
  • Ярослав Рось («Дві срібні ложечки»), м.Львів – за оригінальність сюжету

Національне журі також відзначило і рекомендувало до друку роботу “Борщ” Ольги Дмитрівни Горобець, яка була надіслана поза конкурсом (автора немає серед живих)

Спеціальні призи в номінації «Історія людини» (Росія):

  • Людмила Андріанова («Адрес регистрации»), м.Чудово, Новгородська обл.
  • («Узелки памяти»)
  • Моісей Швєц («История от Швеца»), м.Волгоград
  • Валентина Ускова («Жизнь вопреки»), м.Волгоград
  • Марта Маліновская («Рассказ Марты Малиновской»), м.Великий Новгород
  • Ніна Макарова («Рассказ Нины Георгиевны»), м.Тосно

Засідання журі відбулося в два етапи: національне журі та міжнародне.

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОГО ЖУРІ В УКРАЇНІ:

  • Олександр Гордон, поет і літературознавець, заступник Голови Національної Спілки письменників України
  • Василь Портяк, прозаїк і сценарист
  • Тетяна Пастушенко, ст. науковий співробітник Інституту історії НАН України
  • Юрій Бедрик, поет, прозаїк, перекладач і літературний критик, видавець
  • Наталія Дев’ятко, літературний критик, прозаїк, перекладач
національне журі Конкурсу в Україні
національне журі Конкурсу в Україні

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОГО ЖУРІ В РОСІЇ:

  • Марія Сєдова, мистецтвознавець, історик, редактор ГТРК «Культура»
  • Олексій Єлісєєв, філолог, журналіст, редактор видання «Фонтанка.ру»
  • Наталія Калініна, редактор журналу Forbes
  • Віталій Лейбін, шеф-редактор журналу «Русский Репортер»
  • Леонід Сінєгрібов, редактор газети «Судьба»
  • Антон Гущін, випусковий редактор ІА «Интерфакс»

МІЖНАРОДНЕ ЖУРІ КОНКУРСУ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ОПОВІДАННЯ «БУТИ ЛЮДИНОЮ» – 2018

  • Семен Глузман, психіатр, публіцист, голова Консультативної ради програми «Місце зустрічі: діалог» в Україні
  • Катерина Барабаш, кінокритик, журналіст, співробітник Radio France Internationale і журналу “Тиждень”, член правління Гільдії кінокритиків, член
  • Міжнародної асоціації кінокритиків (ФИПРЕССИ).
  • Олександр Гордон, поет і літературознавець, заступник Голови Національної Спілки письменників України
  • Любов Якимчук, поет, кіносценарист
  • Тетяна Пастушенко, ст. науковий співробітник Інституту історії НАН України
  • Андрій Окара, політолог і філософ

Церемонія нагородження переможців відбудеться у середу, 11 квітня 2018, о 16:00 в Будинку письменників, за адресою: вул. Банкова, 2, Київ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ!

Міжнародний Конкурс «БУТИ ЛЮДИНОЮ»
Міжнародний Конкурс «БУТИ ЛЮДИНОЮ»