Привітання з днем Конституції України

684
Привітання з днем Конституції України
Привітання з днем Конституції України

Дорогі Друзі!

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла новий Основний закон країни – першу Конституцію новітньої незалежної Української держави.
З прийняттям Конституції було закріплено правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, вона стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства

Конституція України врахувала історичний досвід українського народу і кращі світові традиції і дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства та сфер суспільного життя.

Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна і відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних.

Прийняття Основного Закону стало точкою відліку нової епохи в історії нашої держави.

В цей час наш народ змушений знову відстоювати свою незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, але ми впевнені, що спільними зусиллями ми повернемо мир та благополучна на нашу землю.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

А це свято додасть нам усім наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини і звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Привітання з днем Конституції України
Привітання з днем Конституції України